Kreatywny początek ^ ^

2 comments
Witajcie mieszkańcy Ziemi~! Tu Bandur and Dooors - znowu. xD Poprzedni blog nam nie wyszedł. Tak jak go założyłyśmy i dodałyśmy kilka notek tak samo szybko zniknęła chęć blogowania. Jednakże powróciłyśmy z podwojoną siła. Tak na serio nie wiem po co znowu zakładamy bloga. Zajęć w tym roku nam nie brakuje, a my dokładamy sobie kolejnych. Ale co tam, jak blogować to pełną gębą :D Myślę, że notki będą dodawane raz na tydzień. Tematów się poszuka, ale zapewne będą kręcić się wokół naszej ukochanej muzyki ♥

Co zamierzamy?
Zamierzamy wprawdzie wszytko. Od pisania notek o życiu z k-pop'em w tle, po dodawanie fanfików i robienia filmików na YouTuba. Z tym ostatnim to nie jest pewne, ponieważ kamery brak no chyba, że ta w laptopie - Bo czemu nie xD

Skąd pochodzimy? Kim jesteśmy?

Przyleciałyśmy na Ziemię z EXO Planet razem z naszymi króliczkami Matoki. Obecnie mieszkamy w Xanderlandzie. Pełno wymiarowe V.I.P'y, które lubią świecić swym mocnym światłem. Jemy ogryzki z puszek oraz BANAny kupowane w G-Markecie. Jak ubierać koszulkę to najlepiej różową z nadrukiem  KISS ME. A od czasu do czasu Bandur lubi poprzebywać wśród ELFów.

Jesteśmy dziewczynami o spaczonych mózgach, które w każdym miejscu potrafią zobaczyć coś związanego z k-pop'em. Kiedy zaczynamy o tym gadać nikt dookoła nas nie rozumie. Czesto słyszymy "Nie ogarniam was", ale taka jest prawda.
Fangirlsy naprawdę sporej ilości zespołów.  Kochamy naszych azjatyckich mężów - wszystkich jednocześnie i każdego z osobna.
Warto wspomnieć o tym że lubimy anime i mangę, bo jakże inaczej ^ ^

Sprawdzamy się jako zespół przy pisaniu fanfików Bandur kreator i głowny wykonawaca, Dooors edytor i pomysłodawca :D

Nie umiemy żyć bez siebie i stanowimy zgraną dwójkę, a z osobna?
Dwie różne osobowości~!

Dooors - z zamiłowania amator fotografii. Od czasu do czasu lubi sobie porysować, jednak w tym składzie to nie ona jest rysownikiem. W wolnych chwilach lubi poczytać książki i pooglądać filmy o różnej tematyce - nie pogardzi też serialami i azjatyckimi dramami. Namiętna twitterka xD

Bandur - Rysownik z Bożej łaski, ale przez przyjaciół chwalony jakby był Picasso, kojarzony ze wszystkim co dziwne i hipsterskie, wielbi spanie, potrafi osiągnąć ogar typu Z.  Wiecznie oskarżana przez ukochane osoby o psucie im zdrowia psychicznego ^w^ .


Piosenka przewodnia naszego bloga xD
---------
* Jak już pisałyśmy jesteśmy fankami wielu zespołów. Oto krótkie wyjaśnienie notatki " Skąd pochodzimy? Kim jesteśmy?"

1. EXO Planet -> No to chyba rozumie się samo przez siebie jesteśmy fankami EXO.
2. Króliczki Matoki -> B.A.P.
3. Xanderland -> Nazwa fanclubu Alexandra - byłego członka U-KISS.
4. V.I.P -> Fanclub Big Bang.
5. Świecić swym mocnym światłem -> nawiązanie do tłumaczenia nazwy SHINee. Toteż utożsamiamy się z Shawols.
6. Ogryzki z puszek, G-market -> Pojawiły się w teledysku G-Dragona do Heratbreaker a nam kojarzą się z fanclubem GD o wdzięcznej nazwie Applers. G-market - jedna z solowych piosenek wyżej wskazanego wykonawcy.
7. Różowa koszulka z nadrukiem KISS ME ->  No tak to nie trudne różowy+fanclub KISS ME = U-KISS
8. BANAny -> po odcięciu 'ny"dostajemy BANA czyli fanclub B1A4.
9. ELF- Dlaczego przy tym wspomniany jest tylko Bandur? Bowiem Dooors nie jest fanem Super Junior za to lubi CN Blue za którym z kolei nie przepadam Ja.

Tą notką blog został oficjalne otworzony. Hwaiting ~ ♥

                                                           Bandur and Dooors ^^2 komentarze:

 1. Mam prośbę-napiszcie własną listę ulubionych piosenek. Ja na razie nie mogę się przekonać do K-popu, a taka lista wiele by zmieniła-myślę, że taki jest wasz cel w tym blogu :-). Powodzenia w dalszym pisaniu. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy co da się zrobić, ponieważ ciężko jest nam wybrać ulubione piosenki. Za każdym razem są inne. Myślę jednak, że zrobimy tak lite, że tak powiem aktualnie ulubionych piosenek. Mam nadzieje, że do k-popu się przekonasz i w nasze szeregi dojedzie kolejny k-popowiec ;) W najbliższym czasie taka notka powinna się pojawić.
   Pozdrawiam. ^^

   Usuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś post podziel się swoją opinią w komentarzu ^^ Jest to dla nas bardzo ważne ;)

+ Informujemy, że mamy włączoną moderacje, więc nie martwcie się, jeżeli komentarz nie zostanie od razu opublikowany na stronie. Po naszym zatwierdzeniu pojawi się on pod postem.