Bye Bye 2015~

1 comment
Witajcie kochane Mordki w ostatnim dniu tego roku~ Przybywamy do was z szybkim podsumowaniem. ^^Uważamy, że rok 2015 był bardzo dobry dla k-pop'u. Przeżyliśmy dużo świetnych comebacków jak i debiutów. Po trzech latach w końcu wróciło Big Bang w pełny składzie serwując nam dużo dobrej muzyki, B.A.P po prawie dwóch latach po dogadaniu się z wytwórnią tez pokazało się na scenie - czy nie mogło być lepiej? 

Nowe grupy też pokazały silne strony: Seventeen, iKON, Day6, Monsta X to bardzo dobre zespoły, którym wróżymy sukces. 

Naprawdę w tym roku nie można było narzekać na brak dobrej muzyki: SHINee, f(x), Zico, VIXX, Sistar, BTS i wiele innych zaserwowali nam wpadające w ucho kawałki, które na stałe zapanowały na naszych listach. 

Nie było też dużo szumu w k-pop'owym biznesie. Małe wojny fandomu można puścić mimo uszu, a drobne potyczki wybaczyć.

Warto wspomnieć również o wspaniałych wydarzeniach jak zaślubiny niektórych k-pop'erów, jak  i o trochę gorszych - odejście do wojska.

Działo się na pewno dużo, ale to dobrze. Było fajnie i oby kolejny rok również rozpieścił nas wspaniałą muzyką.


My chcemy wam życzyć szczęśliwego Nowego Roku. By wszystkie postanowienia (czy je robicie czy też nie) się spełniły, by 2016 był pełen niespodzianek na pewno tych dobrych, by wasz ulubiony k-pop'owy zespół przyjechał do Polski a wy byście mogli pojechać na ich koncert ^^ Po prostu żyjcie tak jakby jutra nie była, spełniajcie marzenia i szalejecie bo od tego jest młodość ;*


Do zobaczenia w 2016, i mimo iż żałujemy, że nie mogłyśmy częściej dla was pisać mamy nadzieje, ze po maturze się to poprawi, a wy z nami zostaniecie ^^
Życzymy nam wszystkim spotkania w przyszłości bo każda przyjaźń k-pop'owa jest na wagę złota.
Sobie natomiast życzmy trochę więcej zaangażowania do pracy i brak lenistwa hahaha 

Bawcie się dzisiaj dobrze! Buziaki <3
BaDooor ^^


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. Wszystkiego dobrego dla was dziewczyny ❤

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś post podziel się swoją opinią w komentarzu ^^ Jest to dla nas bardzo ważne ;)

+ Informujemy, że mamy włączoną moderacje, więc nie martwcie się, jeżeli komentarz nie zostanie od razu opublikowany na stronie. Po naszym zatwierdzeniu pojawi się on pod postem.