Nowy początek 2.0

3 comments
Hej, hej~ Wiecie jaki dzisiaj jest dzień? Może ktoś z was już kojarzy z czym wiąże się 15 grudnia? Nie? Spokojnie i tak wam przypomnimy xd Już od czterech lat w ten sam dzień obchodzimy naszą rocznice początku z k-popem. Wohohooh;; To niesamowite, że minęły już cztery lata! Kiedy? Jak? Dlaczego? Niesamowicie szybko zleciało... Jak co roku tego dnia, piszemy notkę związana trochę z nami, trochę z tą przygodą z k-popem. Tym razem przygotowałyśmy podsumowanie typu "Co zmieniło się po 4 latach w naszych fandomowych  sercach", ale od początku~ 


Tak było 4 lata temu:

Przyleciałyśmy na Ziemię z EXO Planet razem z naszymi króliczkami Matoki. Obecnie mieszkamy w Xanderlandzie. Pełno wymiarowe V.I.P'y, które lubią świecić swym mocnym światłem. Jemy ogryzki z puszek oraz BANAny kupowane w G-Markecie. Jak ubierać koszulkę to najlepiej różową z nadrukiem KISS ME. A od czasu do czasu Bandur lubi po przebywać wśród ELFów.

Byłyśmy wtedy początkującymi dzieciaczkami w świecie k-pop'owej muzyki. Nasze fandomy nie były liczne i ledwo poznane. Po tak długim czasie zdążyło się już co nie co pozmieniać. Niektóre zespoły odeszły na bok, doszły nowe, a niektóre niezmiennie trzymają swoje pozycje lub nawet wbiły się wyżej. Postanowiłyśmy właśnie uporządkować wszystko do kupy. Może uda nam się zrobić podobny nowy kreatywny początek, a właściwie to kontynuacje. Jeżeli ktoś ma ochotę przeczytać cały post rozpoczynający działalność tego bloga zapraszam tutaj.Tak jest teraz - 2015:

Kim jesteś? 
Jestem Diamentem! 
Kim jesteś?
Jestem Shawolem! 
Kim jesteś?
Jestem VIP'em!
Skąd przybyłeś? Skąd się wziąłeś?
Opuściłem Planetę B124AP224 zabierając ze sobą 6 kochanych kosmitów~ 
Potem przeżyłem przygód bez liku,
Mnóstwo Całusów rozdawałem i potem ELF'em się stałem,
Dołączyłem do A.R.M.Y's, za broń złapałem, gdyż 17sto latkiem znowu stać się chciałem.
Na koniec, wymyśliłem nowe iKON'ki i przybiłem wszystkim Piątki!


1) Jestem Diamentem + gdyż 17sto latkiem znowu stać się chciałem -> Odniesienie do fandomu SEVENTEEN, fragmentu piosenki "Shining Diamond" oraz filmu "17 Again" 

2) Jestem Shawolem -> Prościej powiedzieć się tego nie da. Fandom: SHINee World

3) Jestem VIP'em - Oczywiście mowa tutaj o Big Bang

4) Planeta B12AP224 + 6 kochanych kosmitów -> B.A.P i 6 członków zespołu. Fandom: BABY

5) Całusy -> U-KISS, Fandom: KISS Me

6) ELF ->  nazwa fandomu Super Junior. 

7) A.R.M.Y  -> nazwa fandomu BTS

8) iKON -> Fandom: iKONIC

*9) Piątki -> HIGH4. Fandom: HIGH5
(* z HIGH5 najbardziej utożsamia się Bandur, ale Dooors muzyką też nie pogardzi)

Jak widać dzięki pięknemu wierszykowi od Bandura można zauważyć pewne zmiany w naszej miłości. Na stałe w listę ulubionych zespołów wbiło się SHINee, U-KISS i B.A.P oni nie dali się stłamsić innym. Tak samo Big Bang, pomimo ich długiej przerwy dalej mamy do nich sentyment i kochamy ich całym serduszkiem. Inne zespoły miały niestety gorzej: B1A4 zeszło na dalszy plan,  a EXO straciłyśmy zainteresowanie. Za to SuJu zyskało wiecej w oczach Dooorsa, przez co obie jesteśmy teraz ich fankami. W miedzy czasie nowe debiutujące zespoły zdobyły nasze miłość jak chociażby BTS, którzy od hejtu przeszli do uwielbienia, i również nowi tegoroczni debiutanci jak Seventeen i iKON - no tych dzieciaków nie da się nie kochać. Kto wie jak teraźniejszy stan rzeczy zmieni się za kilka lat. Jedno jest pewne SHINee, U-KISS i B.A.P to nasza Wielka Trójca Święta i jestem przekonana, że oni nigdy nie znikną z naszej listy fandomów. Także tak wygląda podsumowanie naszych czterech lat. Oczywiście dałoby się to zrobić dokładniej, ale to co napisałyśmy jest najistotniejsze. Mamy nadzieję, że wam się spodobało, albo chociażby zaciekawiło. 

Czy wy też zauważyliście u siebie zmiany dotyczące lubienia rożnych fandomów? Jak tak podzielcie się spostrzeżeniami ^^

Tymczasem trzymajcie się i do zobaczenia ~ BaDooor

świętujmy~

PS. Kartki świąteczne zostały wysłane w poniedziałek ^^
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

3 komentarze:

 1. Woaaaahh, 4 lata?! Gratki! U mnie w styczniu miną "dopiero" 2~

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o mnie to dopiero 2 roczek zaczynam :)
  Na początku "łykałam" wszystko, dzisiaj już mam swoich ulubieńców: BigBang, Super Junior, BTS, Winner, Ikon, FT Island to moi faworyci ale słucham wielu innych zespołów. A zaczęło się tak:
  OH OH CO TO ZA DZIEWCZYNA
  DRUGI ROCZEK Z K-POPEM ZACZYNA.
  TA MIŁOŚĆ TAK NIEWINNA
  OD KOREAŃSKIEJ DRAMY SIĘ ZACZYNA.
  TERAZ KILKUNASTU BIASÓW MA W KOLEJCE
  I UŚMIECHA SIĘ PRZY KAŻDEJ ICH PIOSENCE.
  AEGYO, OPPA, NOONA, BIAS
  TO JEST JEJ DZISIEJSZY ŚWIAT.

  życzę kolejnych 104 lat z K-popem :) :) :)


  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!U mnie w czasie tych 2 lat z kpopem tak wiele się zmieniło i dalej się zmienia ;-; Bardzo dziękuję za prześliczną kartkę <333 mam małe problemy z wysłaniem moich, ale niedługo powinnam opanować sytuację ^^
  p.s widzę wśród waszych zespołów SuJu, prawidłowo XD
  Ryu

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś post podziel się swoją opinią w komentarzu ^^ Jest to dla nas bardzo ważne ;)

+ Informujemy, że mamy włączoną moderacje, więc nie martwcie się, jeżeli komentarz nie zostanie od razu opublikowany na stronie. Po naszym zatwierdzeniu pojawi się on pod postem.